Uzaktan Kumanda

Oldukça uzun zamandır uzaktan kumanda çeşitleri, hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu durum, aslında gündelik yaşam faaliyetlerini kolaylaştırdığı gibi bazı eşyaların kullanımını da olduğundan daha keyifli bir hale getirmektedir. Artık günümüzde geçmiş yıllarda olduğu gibi sadece kanal değiştirme ya da ses ayarlama gibi fonksiyonlarının dışında birçok özellik ile de uzaktan kumanda ürünleri kullanılmaktadır. Ayrıca bugün, geniş ürün seçenekleri ile beraber her türlü kumanda ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Teknoloji ve bağlantı tekniklerinin gelişmesi ile beraber TV kanal değiştirme, ses ya da görüntü ayarlamanın ötesinde uzaktan kumandalar sayesinde elektronik cihazların farklı özelliklerinin kullanımı mümkün hale gelmiştir. Örneğin ses komutlu uzaktan kumanda ya da birden fazla cihazın kontrolünü sağlayan uzaktan kumanda modelleri beraberinde birçok farklı avantaj ile beraber gelmektedir.

Hayatı Kolaylaştıran En İyi Uzaktan Kumandalar

İnsanların gündelik yaşamlarında kullandıkları birçok farklı elektronik cihaz bulunmaktadır. Örneğin normal bir gün içerisinde akıllı TV olarak LCD ya da LED TV, klima, medya oynatıcılar, projeksiyonlar, bluetooth hoparlörler ve daha birçok farklı elektronik cihaz birbirleri ile senkronize şekilde kullanılabilmektedir. Hal böyle olunca gün içinde kullanılan cihaz sayısının artması demek bu cihazların kumandalarının da artması demek. Ancak uzaktan kumanda alanında gelişen teknolojiler sayesinde bu cihazların hepsini tek bir universal kumanda ile kontrol etmek mümkündür.

Ayrıca kumanda konusu, yalnızca ev ya da özel alanda rahatlarken, eğlenirken değil, hayatın hemen her alanında kullanılan bir cihaz olarak vazgeçilmez bir konumdadır. Uzaktan kumanda modellerindeki değişim ve hızlı ilerleme sayesinde, iş hayatında da gerek projeksiyon gerek laptop gerekse de sunum ekipmanlarını tek bir kumanda ile kontrol edebilmek mümkündür. Üstelik bu kumandaların uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının yanında ses komut özellikleri ile de hayatınızı bir adım daha kolaylaştırdığınızı net bir şekilde hissedebilirsiniz.

 

Fiyata Göre

WEKO KL SAMSUNG AA59-00582A LCD-LED TV KUMANDA
54,49 TL
1-3 Günde Kargo
Kapıda Ödeme
HUAYU KL RM-L1590 UNIVERSAL LCD-LED TV KUMANDA
68,20 TL
1-3 Günde Kargo
Kapıda Ödeme
HUAYU KL RM-L1713 CHANGHONG UNIVERSAL LCD-LED TV KUMANDA
97,56 TL
1-3 Günde Kargo
Kapıda Ödeme
HUAYU URC1728 LCD-LED TV UNIVERSAL KUMANDA
69,83 TL
1-3 Günde Kargo
Kapıda Ödeme
WEKO KR GRUNDIG-ARÇELİK-BEKO DSR-7170 UYDU KUMANDA
70,15 TL
1-3 Günde Kargo
Kapıda Ödeme
WEKO KL YUMATU SMART LCD-LED TV KUMANDA
61,67 TL
1-3 Günde Kargo
Kapıda Ödeme
WEKO KL RM-L1225 PHILIPS LCD*LED KUMANDASI
77,99 TL
1-3 Günde Kargo
Kapıda Ödeme
WEKO KL PHILIPS SMART TUŞLU NETFLİX LCD-LED TV KUMANDASI
61,67 TL
1-3 Günde Kargo
Kapıda Ödeme
WEKO KL NEXT SMART LCD-LED TV KUMANDA
88,10 TL
1-3 Günde Kargo
Kapıda Ödeme
KL SUNNY DOKUNMATİK KUMANDA CRS-500 (11460=12269)
128,89 TL
1-3 Günde Kargo
Kapıda Ödeme